DM service logo

Najwyższa jakość

Konkurencyjne ceny

Sprawny montaż na terenie Polski i za granicą

wiata rolnicza

Wiata rolnicza to prosta, półotwarta konstrukcja, przeważnie z 3 ścianami i pokryciem dachowym. Tak jak w przypadku innych tego typu konstrukcji to bardzo częsty wybór do magazynowania oraz przechowywania materiałów.

Wiata rolnicza to niezbędny element każdego gospodarstwa – to praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem można wykorzystywać do przechowywania dużych rozmiarów maszyn rolniczych, ale także narzędzi, plonów, słomy czy drewna.

To idealna alternatywa do budynku gospodarczego; jest lekka, wytrzymała, dużo tańsza i powstaje w mgnieniu oka. Ponadto, w związku z niedawną zmianą przepisów pojawiła się nowa, wyjątkowo ciekawa opcja – wiata bez pozwolenia dla rolnika.

▮ Budowa bez pozwolnenia

Wiata bez pozwolenia dla rolnika – prawda czy fałsz?

Taka wiata faktycznie może powstać bez pozwolenia a nawet zgłoszenia, jednak kluczowe jest tutaj spełnienie pewnych wymogów.
Ogromną rolę gra powierzchnia – musi być to jednokondygnacyjny budynek gospodarczy lub prostej konstrukcji wiata o łącznej powierzchni zabudowy aż do 150 m².

To ułatwia i zdecydowanie przyspiesza realizację całego projektu, a przy okazji pomaga zaoszczędzić nieco czasu i środków na załatwianiu dużej części formalności.

▮ zalety stalowych wiat rolniczych

Dlaczego wiata rolnicza to najlepszy wybór dla Twojego gospodarstwa?

Wiata rolnicza wymaga nieco krótszego czasu produkcji i montażu niż, przykładowo, pełna hala stalowa, czy tradycyjny budynek gospodarczy. Ponadto, ta konstrukcja stalowa świetnie spełnia swoją rolę za niższą cenę.

Wiata zapewnia dostateczną ochronę przed opadami oraz wysokimi temperaturami – niezależnie od pory roku.

Dzięki niezawodnej konstrukcji, może służyć jako przestrzeń do przechowywania praktycznie wszystkiego, w zależności od potrzeb na gospodarstwie rolnym.

Wiata bez pozwolenia dla rolnika to wyjątkowo wygodna opcja, między innymi zważywszy na znacznie ograniczony czas, który zwykle poświęca się na skompletowanie dokumentacji i przebrnięcie przez biurokrację. Ponadto, ze względu na prostotę i modułowość konstrukcji, można ją łatwo przebudować, całkowicie zdemontować i przenieść na inne miejsce czy też sprzedać.

Proces budowy projektu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawą każdego projektu jest dogłębne zrozumienie wizji i potrzeb klienta – czyli Ciebie, dlatego każdy projekt zaczynamy od szczegółowej analizy i konsultacji. Nasz sprawdzony proces składa się z dwóch głównych etapów.

etap 1/2

planowanie i projektowanie

Podczas pierwszej rozmowy zbieramy wszystkie początkowo wymagane informacje na temat projektu i Państwa potrzeb (wielkość, przeznaczenie konstrukcji, itp.). Odpowiadamy na pytania i planujemy dalsze kroki.

Po zaakceptowaniu wyceny, opracowujemy dalszy plan. Na tym etapie podpisujemy też umowę i oficjalnie zaczynamy naszą współpracę. Jeśli Państwa konstrukcja wymaga pozwolenia, na tym etapie również kompletujemy dokumentację.

Przechodzimy do przygotowania projektu, czym zajmuje się projektant techniczny.

etap 2/2

produkcja i montaż

Każdy projekt zaczyna się od przygotowania terenu – DM service świadczy również usługi związane z doradztwem technicznym dotyczącym podłoża.

Potem przechodzimy do przygotowania materiałów, produkcji elementów konstrukcji i, w końcu, montażu wiaty rolniczej na Państwa terenie.

jak długo trwa ten proces?

Trwa on od 7 do 11 tygodni, w zależności od różnych czynników.

▮ Dlaczego wiata rolnicza DM service

Zleć budowę wiaty rolniczej specjalistom

Oferujemy szybki czas realizacji projektu w atrakcyjnej cenie. Wiaty to jedna z wielu naszych specjalizacji, a dzięki sprawdzonemu procesowi i wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości. Niezależnie czy ma to być wiata garażowa rolnicza, wiata magazynowa stalowa, czy, przykładowo, wiata na kombajn, zapewniamy fachową poradę i kompleksową obsługę!

Szybkie zmiany, rozbudowa, modernizacja i szeroki wybór układu.

Do naszych hal i wiat wykorzystujemy najwyższej jakości stal S355. Każdy projekt odznacza się wysoką wytrzymałością, niezależnie od przeznaczenia i warunków pogodowych.

To dzięki niemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Współpracujemy wyłącznie z liderami w branży pokryć ściennych oraz dachowych.

Wiata rolnicza czy wiata magazynowa stalowa od DM service są projektowane na miarę dzisiejszych czasów, nie tylko pod względem jakości.

Szukasz sprawdzonego producenta konstrukcji stalowych?

Skontaktuj się z nami.

(+48) 693 554 783

DM service logo

napisz do nas

Gdzie nas znajdziesz

Bobrowiczki 12E
76-100 Sławno

Kontakt

biuro@dmservice.com.pl
(+48) 693 554 783